Bu nasıl vahşet elleri ve ağzı bağlı olduğu halde ölü bulundu!

Hergün cinayet haberlerini alır olduk. Söke'de tüyler ürperten cinayet yaşandı. Yalnız yaşayan 54 yaşındaki kadın evinde heryeri bağlı bir şekilde ölü olarak bulundu. Evin dağıtılıp bir miktar paranın çalındığı tespit edildi.

Bu nasıl vahşet elleri ve ağzı bağlı olduğu halde ölü bulundu!

AYDIN'ın Söke İlçesi'nde yalnız yaşayan 54 yaşındaki Neriman Aktarmacı, evinde ağzı bantlı, elleri ve ayakları bağlı, boğulmuş olarak bulundu. Evdeki eşyaların karıştırıldığı, Aktarmacı'nın bir miktar parasının da kayıp olduğu öğrenildi.

Yaklaşık 25 yıl önce eşinden boşanan, üç çocuk annesi, tarım işçisi Neriman Aktarmacı'nın, dün çalışmasına rağmen bugün işyeri servisinin kalkacağı yere gitmemesi üzerine, arkadaşları meraklandı. Ev gidenler açık kapıdan içeri girince, korkunç manzarayla karşılaştı. Elleri ve ayakları bağlı, ütü kablosuyla boğulmuş halde Aktarmacı'nın cesedini bulanlar durumu, polise bildirdi. İhbar üzerine gelen polis, olay yerinde inceleme yaparak delil aradı.

Aktarmacı'nın cesedi inceleme sonrası otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Evdeki eşyaların dağıtılmış halde bulunduğu ayrıca Aktarmacı'nın bir miktar parasının da kayıp olduğu öğrenildi. Yakınları, Aktarmacı'nın tanımadığı kişilere kesinlikle kapıyı açmadığını söyledi. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.