Kızlarını dershaneye gönderdiler gelmedi kaçırıldı mı?

Bir ailenin daha yürekleri endişeli kayıp çocuklarının bulunmasını bekliyor. Antalya'da yaşanan olayda lise öğrencisi kızlarından dershaneye gittikten sonra bir daha tekrar haber alamayan aile yetkililere haber verdi. Kızlarının hayatından endişe edip bir an önce bulunmasını istiyorlar. Merve Kahraman 6 gün önce kayboldu.

Kızlarını dershaneye gönderdiler gelmedi kaçırıldı mı?

Antalya 'nın Aksu İlçesi, Gebiz Mahallesi'nde oturan Güllü ve Veli Kahraman çifti, kızları Merve Kahraman'ın 3 Ocak günü dershaneye gitmek üzere evden çıktığını, sonrasında bir daha haber alamadıklarını belirtti. Olay günü kızı Merve'yi Aksu İlçesi'nden otobüse bindirip Antalya kent merkezindeki dershaneye gönderdiğini anlatan Veli Kahraman, "Kızım bir akrabamızın yanında bir süre kaldı. Daha sonra aniden ortadan kayboldu. Defalarca aramamıza rağmen kendisine ulaşamadık" dedi.

Merve'nin kaçırıldığını ileri süren Veli Kahraman, kızlarını kaçıran kişilerin isimlerini tespit ettiklerini belirterek, "Olay günü Merve beyaz bir otomobille kaçırılmış. Biz isimleri ve plakayı da tespit edip jandarma ve polise bildirdik. Ancak 6 gün geçmesine rağmen hala savcılık talimatı bekliyoruz. Bu talimat ne zaman gelecek merak ediyoruz" dedi.

Kızının kaybolduğu günden bu yana gözüne uyku girmediğini belirten Güllü Kahraman ise gözyaşlarına boğuldu. Kızının sağlığından endişe ettiğini belirten Güllü Kahraman, "Kızım ne olursun geri gel. Biz seni çok özledik. Sensiz yapamıyoruz. Senin evlenmeni değil okumanı istiyoruz" diye konuştu.