Şanlıurfada çürümüş kadın cesedi bulundu

Şanlıurfa’da, mahalleye kötü kokular yayılması nedeni ile içeri giren polis, Suriyeli bir kadına ait çürümüş cesede rastladı

Şanlıurfada  çürümüş  kadın cesedi bulundu

Şanlıurfa’da, 200 lira kapora  ile yeni kiralanan ve de  bos olduğu da öğrenilen evden, mahalleye kötü kokular yayılması nedeni ile mahalleli polise haber verdi. Anında olay yerine gelen polis içeri girer.

Suriyeli bir kadına ait çürümüş ceset buldu.

İçeriye giren polis içeriye girdiklerinde 25-30 yaşlarında olduğu tahmin edilen kadının öldüğünü ve vücudunda çok sayıda bıçak izi bulunduğunu tespit etti

Olay, gece saatleri içerisinde Türk meydanı Mahallesi 4059 Sokakta yer alan 2 katılı bir evde meydana geldi. İddiaya göre de ara sokaktan birkaç gündür kötü kokuların yayılması nedeni ile mahalli erahatsız olur. Rahatsız olan mahalle sakinleri, durumu hemen polise bildirdi. Kokunun geldiği bölgede de araştırma yapan polis, yaklaşık olarak 10 gün önce Suriyelilere 200 lira kira kapora ile kiralanan eve girdi. Etrafa saçılan pis koku nedeni ile odaya girmekte güçlük çeken ekiplerin de mideleri bulanması nedeni ile olay yerine özel kıyafet giyen, maskeli ekipler gönderildi ve evde inceleme yaptı. Boş evde yapılan inceleme ve çalışma sonucunda çürümüş olan bir kadına ait ceset bulundu. Suriyeli olduğu tahmin edilen kadının ise 4-5 gün önce bıçaklanarak öldüğünü saptadı.

Yapılan incelemenin ardından da çürümüş kadının cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Cinayet bürosu ekipleri, bıçaklanarak ölen kadının kimliğini ve cinayeti işleyen şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.