Yolda yürürken tüfekle yaralandı ve hastaneye kaldırıldı

ŞANLIURFA'da yolda giden genç tespit edilemeyen tüfekten çıkan saçmaların vücuduna isabet etmesi nedeni ile 16 yaşındaki Mehmet Ali Uçar sırtından yaralandı.

Yolda yürürken tüfekle yaralandı ve hastaneye kaldırıldı

ŞANLIURFA ilinde yolda yürürken henüz kim tarafından ateşlendiği tespit edilemeyen tüfekten çıkan saçmaların vücuda isabet etmesi nedeni ile 16 yaşındaki Mehmet Ali Uçar sırtından yaralandı.

Olay nasıl gelişti

Olay, gece saatleri iken Şanlıurfa- Mardin karayolu üzerindeki bulunan Çamlıdere Mahallesi'nde meydana gelir. Evine gitmek üzere arkadaşları ile eğlenen genç  yanından ayrılır daha sonra ise kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen saçmalar vücuduna isabet eder. Sırtına isabet eden saçmalar nedeni ile  yaralanan Uçar, olay yerine gelen sağlık görevlileri ilk müdahalesini yapar ve ardından Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülür. Uçar acil serviste teraviye alınır, polis ise tüfeği ateşleyen kişinin kimliğinin belirlemek için çevrede yakalanması için çalışma başlattı.

ŞANLIURFA'da yolda yürürken henüz bilinmeyen tüfekten çıkan saçmaların yaraladığı 16 yaşındaki Mehmet Ali Uçar sırtından yaralanan genç hastanede kontrol altında.

Olay, gece saatleri içerisinde Şanlıurfa- Mardin karayolu üzerindeki bulunan Çamlıdere Mahallesi'nde meydana geldi Evine gitmek üzere yola çıkan Mehmet Ali Uçar, kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen saçmalara hedef olur. Hastaneye kaldırılan gencin tedavisi sürüyor: polis ise olay ile ilgili olarak çalışma