Mahalle sakinlerinin fuhuş isyanı!

Antalya'da Kızılsaray Mahallesi sakinleri gece yarısı sokağa döküldü. Mahalleliler, yapılan fuhuşu engelleyebilmek için eylem yaptı. Mahalle sakinlerinden biri fuhuş yapan kızlar içerisinde 15-16 yaşlarında çocukların da bulunduğunu söyledi.

Mahalle sakinlerinin fuhuş isyanı!

Antalya'da gece yarısı sokağa dökülen Kızılsaray Mahallesi sakinleri, saat 01.30 sıralarında yaklaşık 100 kişi, mahallelerinde fuhuş yapılmaması için eylem yaptı.

DEFALARCA POLİSE ŞİKAYET ETMİŞLER
Antalya'nın merkez yerleşim yerlerinden biri olan Kızılsaray Mahallesi'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, saat 01.30 sıralarında sokağa çıkarak mahallelerinde fuhuş yapılmaması için eylem yaptı. Çocuklarının artık sokakta dolaşamadığını, gözlerinin önünde fuhuş yapıldığını belirten mahalle sakinleri, konuyu defalarca polise bildirmelerine rağmen sonuç alamadıklarını belirtti.

"APARTMAN ARALARINDA FUHUŞ YAPIYORLAR"
Mahalle sakinlerinden Mehmet Bekmezoğlu, polisin defalarca fuhuş yapan kadınları ve travestileri sokaktan topladığını ancak caydırıcı bir cezası olmadığı için 2 saat sonra tekrar aynı kişilerin fuhuş için sokağa çıktıklarını söyledi. Ünal, "Gözümüzün önünde apartman aralarında fuhuş yapılıyor. Her yerde prezervatifler var. Bu işi yapanların bazılarının daha yaşı 15, 16. Yazıktır bu kız çocuklarına. Yetkililerin ivedilikle bu işe bir çözüm bulmasını istiyoruz. Çocuklarımız sokağa çıkamaz oldu" dedi.

ÇÖZÜM BULUNMAZSA EYLEMLERİ SÜRECEK
Polisin ricasıyla evlerine dönen mahalleli çözüm bulunmaması halinde eylemlerinin süreceğini söyledi.

Etiketler; #antalya #fuhuş