Yeni evli damat önce eşini sonra kendisini öldürdü

Antalya'da yaşanan talihsiz olayda alınan bilgilere göre yeni evli olan çift bilinmeyen bir nedenen dolayı başladıkları tartışma neticesinde sinirlenen damat Veli Toptaş, eline pompalı tüfeği alıp önce eşini daha sonra da kendisini öldürdü. Çifti tanıyanlar herhangi bir problemleri olmadığını söylerken akıllarda soru işareti kaldı.

Yeni evli damat önce eşini sonra kendisini öldürdü

Olay, saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Yeni evlendiği belirtilen Bircan ve Veli Toptaş çifti Orta Mahalle'deki evlerinde belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu evdeki pompalı tüfeği alan Veli Toptaş, eşine 5 el ateş etti. Balkona kaçarak kurtulmaya çalışan Bircan Toptaş, olay yerinde öldü. Daha sonra tüfeği kendisine doğrultan Veli Toptaş, kalbine tek el ateş ederek intihar etti.

"HERHANGİ BİR SORUNLARI YOKTU"


Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Evde yapılan incelemenin ardından Bircan ve Veli Toptaş'ın cenazeleri otopsi için Serik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis soruşturma başlatırken, komşuları turizm sektöründe çalışan çiftin herhangi bir sorunu olmadığını öne sürdü.