Pompalı Tüfekli Adam Antalya'da Dehşet Saçtı!

Antalya kent merkezinde hareketli saatler yaşandı. Henüz nedeni bilinmeyen bir nedenle eline pompalı tüfeği alan şahıs, cadde üzerinde beklemeye başladı. Olay yerine çabuk gelen polis ekipleri kıskıvrak yakaladı. İşte ayrıntılar;

Pompalı Tüfekli Adam Antalya'da Dehşet Saçtı!

Caddede tüfekle bekleyen kişi, özel harekat polisi tarafından etkisiz hale getirildi.

Kazım Özalp Caddesi'nde bir kişinin elinde tüfekle beklediği ihbarını alan polis ekipleri, çevrede güvenlik şeridi oluşturup, özel harekat ekibine haber verdi.

Bu arada, yanına kimseyi yaklaştırmayan ve adının Recep Saraçoğlu olduğunu söyleyen söz konusu şahıs, kardeşinin tutuklanmasından sorumlu tuttuğu kişinin gelip, basın mensuplarının önünde özür dilemesini istedi.

Aksi takdirde teslim olmayacağını ifade eden Saraçoğlu, bir ara polisin iş yerinden alıp kendisine attığı pet şişedeki suyu içti. Recep Saraçoğlu, bu sırada özel harekat polisinin bir anlık dalgınlığından istifade edip tüfeğini almasıyla etkisiz hale getirildi.

Gözaltına alınan ve alkollü olduğu öne sürülen kişi, önce sağlık kontrolü için hastaneye sonra da ifade işlemleri için Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.