Şarj Cihazı Yüzünden 2 Kişi Öldü!

Kars’ta bir olay yaşandı. Kağızman ilçesinde cep telefonu şarj cihazından çıktığı düşünülen yangın, baba ve anne karnındaki çocuğunun ölümüne neden oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İşte ayrıntılar;

Şarj Cihazı Yüzünden 2 Kişi Öldü!

Kağızman ilçesinde dün gece saatlerinde elektrik kontağından çıkan yangında baba ve anne karnındaki bebeği hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, 33 yaşındaki Özkan Boran isimli kişinin evinde yükselen dumanları gören ağabeyi kapıyı kırarak içeri girdiğinde, evde yangın çıktığını ve çıkan dumandan habersiz uyuyan kardeşi ve eşini baygın halde buldu.

Olay yerine gelen ambulanslarla Kağızman Devlet Hastanesine kaldırılan Özkan Boran ve hamile olan eşi yapılan ilk müdahalenin ardından Kars Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen Özkan Boran hayatını kaybetti. Yapılan tetkiklerde hamile olan eşinin karnındaki bebeğin de öldüğü belirlenince doktorlar bebeği aldılar. Annenin yoğun bakımdaki tedavisine devam ediliyor.

Evde yapılan incelemede prize takılı olan cep telefonu şarjının patlayarak kısa devreye sebep olduğu ihtimali üzerinde duruluyor.