Herşeye rağmen Çin markası Türkiye'ye giriş yaptı

Çin'in dev markalarından Xiaomi Türkiye'ye giriş yaptı. Çin'de önde gelen, mobil cihaz pazarının liderlerinden Xiaomi resmi olarak Türkiye'ye giriş yapmış durumda.

Herşeye rağmen Çin markası Türkiye'ye giriş yaptı

Çin'de önde gelen, mobil cihaz pazarının liderlerinden Xiaomi resmi olarak Türkiye'ye giriş yapmış durumda. Xiaomi, ürettiği yüksek kaliteli ve güçlü donanımlara sahip, üstelik fiyat olarak rakiplerinin yarı fiyatına denk gelen akıllı telefonlarıyla şu anda dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi konumunda yer alıyor. Şirket çok beğenilen akıllı telefonlarıyla artık resmi olarak Türkiye'ye geliyor.

Bu yılın ilk altı ayında 34,7 milyondan fazla akıllı telefon satmayı başaran ve 2015 yılı içerisinde 100 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleştirmeyi hedefleyen şirket, Xiaomi Mi Note, Mi4 ve Mi5 gibi akıllı modelleri bulunuyor. Türkiye'de satışı ilk olarak popüler online alış-veriş sitesi hepsiburada.com üzerinden gerçekleştirecek. Xiaomi'nin ülkemizde de yüksek satış rakamlarına ulaşması beklenirken, pazarın lideri haline gelmesinin dahi muhtemel olduğu söyleniyor.Etiketler; #çin #marka