Ağaoğlu, boğaz temizliğine el attı! Ağaoğlu, boğaz temizliğine sponsor oldu

Deniz Temiz Derneği’nin (TURMEPA) deniz temizleme taşıtı , Ağaoğlu Şirketler Grubu sponsorluğunda ilk resmi seferine çıktı. TURMEPA Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi Koç konuyla ilgili açıklama yaptı.

Ağaoğlu, boğaz temizliğine el attı! Ağaoğlu, boğaz temizliğine sponsor oldu

Seferin hedefinde Boğaz’ın sularını temizlemek var. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, “ Tabiat bizim değil, çocuklarımızın, torunlarımızın bizlere emaneti. Bu emanete sahip çıkmamız lazım geliyor . Tasarladığımız binalar enerji tasarruflu, çevreye duyarlı, LEED sertifikasına sahip. Projelerinde yeşil alana en çok fazla yer veren firmayız. Diğer taraftan yenilenebilir enerjide bilhassa rüzgar enerjisinde ciddi yatırımlarımız var. İşimiz sadece çevreye duyarlı olmak değil, mümkün olduğunca bu konuda çalışan sivil cemiyet kuruluşlarına da destek olmamız lazım geliyor ” diye belirtti .

TURMEPA Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi Koç da konuşmasında, “Bizi yanlış anlıyorlar, çöpçü zannediyorlar. Bizim gayemiz şuur oluşturmak . Üç tarafı denizle çevrili bu ülkenin suyunu temizleme fırsatı yoktur. Esas gayemiz eğitimdir. Denizden bir bir çöp kaldırsanız bize yardım etmiş olursunuz. Sayın Ağaoğlu’na bu desteği için çok fazla teşekkür ediyorum” diye belirtti .

Avatar
mesut yıldırım - 6 yıl
Sponsora bak hep reklam kokan Hareket her yere gökdelen dik sonra yeşil alandan bahsett nasil bi hayat yaşiyor bu insanlar gercekleri yokmu bunlarin hiç