Doğum Yapana Kadar Hamile Olduğunu Anlamadı !

İngiltere'de yaşayan klara dollan adlı genç bayan, gebelik sebebiyle karnında bir bebek olduğunu doğum gerçekleşene kadar anlayamadı.

Doğum Yapana Kadar Hamile Olduğunu Anlamadı !


İlgiltere'de yaşayan klara dollan, akşam eve döndüğünde kasıklarında ağrı hissetti. Banyoya kadar zor geçen kadın banyoda düşüp bayıldı.

 
Doğumu Banyoda Gerçekleşti
 
23 yaşında olan genç annenin bağrışlarına komşuları koştu. Klara komşularına ' hemen ambulansı arayın ' dedi. Sonra içgüdüsel olarak ıkınmaya başlarken, aniden bebeğin kafasını gördü ve şok oldu. Hemen telaşla bebeği bulduğu havluya sarmaya başladı. Ambulans geldikten sonra bebek ve kensini hastaneye götürdüler.

 
Anne Bir Kızım Oldu

Annesini telefonla arayan klara, ' anne bir kız bebeğim oldu ' diye söyledi.Telefonda şaşaran anne ise ' nasıl olur daha bu sabah gördüm hamile değildin ' dedi.

Doğumdan 5 ay önce 2,5 senelik erkek arkadaşıyla ilişkisini bitiren kadın, mide bulantısı ve gebeliğe dair hiçbir belirti yaşamadığını söyledi. Doğuma kadar sadece 2 kilo alan kadın ' örtülü hamilelik ' de denilen bir hamilelik yaşadığı belirlendi. Doktorlara göre ise bu vaka yaygın bir durum olarak tespit edildi.