Fransa'dan Belçika'ya destek, Eyfel Kulesi Belçika bayrağının renklerine büründü

Belçika'nın Brüksel kentinde meydana gelen çoklu terör saldırısı, Fransa'da yankı buldu. Belçika'nın bayrak rengini alan Eyfel Kulesi geniş kitlelere mesaj verdi.

Fransa'dan Belçika'ya destek, Eyfel Kulesi Belçika bayrağının renklerine büründü

Tüm Dünya'nın Ankara ve İstiklal Caddesi'nde yaşanan terör olaylarına sessiz kaldığı bir kez daha kanıtlanmış oldu. Fransa bu kez Belçika'da ölenlerin anısına Eyfel Kulesi'ni renklendirdi.

Brüksel'de yaşanan terör saldırısının ardından ilk belirlemelere göre 34 kişinin yaşamını yitirdiği belirtilen saldırı, Fransa'yı derinden üzdü. Fransa'nın göz bebeği Eyfel Kulesi Belçika'nın bayrağına ait renklere büründü.

Fransa'nın Başkenti Paris'in simgelerinden olan Eyfel Kulesi, Belçika'nın Brüksel kentinde meydana gelen çoklu terör saldırılarında ölenlerin anısına Belçika Bayrağı renklerinde aydınlatıldı.


Etiketler; #fransa #Belçika
Avatar
yunus - 6 yıl
yazık valla yazık, şu halebakın herkes müslüman düşmanı, ne olur iki renkte bize atsan, kırmızı beyaz boyasan..
Avatar
ayhan - 6 yıl
abi adamlar aynı dil konuşuyr tabi yolluyacaklar türklere adamlar tiksiniyor ter kokulu sx düşünen başka insanlar değiller diyor ama belçika çok farklı :)
Avatar
Tarafsız Ramazan - 6 yıl
ne desem bilemedim gerçi adamlar birbirine yakın destek olmaları şaşırtıcı değil ama bize destek olunmaması şaşırtıcı bir durum
Avatar
reha - 6 yıl
avrupa terör saldırılarındaki kenetlenmesi ve inceliğinin onda birini ülkemize göstermiş olsa ve terörü arkadan arkaya desteklememiş olsa. Biz dünya'da şu an suriye vs. de dahil komple barış halindeydik. Kendileri bu noktaya getirdi ama mevzu aralarından birine olunca da böyle ince düşünebilecek kadar da bukalemunlardır...