İçtiği zehir nedeniyle kimse otopsisini yapmadı!

İngiliz bilim adamı David Shingler, oldukça güçlü bir zehir içerek intihar etti. İçtiği zehir yüzünden otopsisi yapılamadı.

İçtiği zehir nedeniyle kimse otopsisini yapmadı!

İngiltere'de David Shingler adlı 54 yaşında bir bilim adamı, son derece tehlikeli bir zehir içerek intihar edince otopsisi yapılamadı.İngiltere'nin Staffordshire kentine bağlı Oulton kasabasında David Shingler adlı 54 yaşında bir bilim adamı son derece tehlikeli bir zehir içerek intihar etti.İngiltere’de Staffordshire kentine bağlı olan Oulton kasabasında yaşayan David Shingler adlı 54 yaşındaki bir bilimadamı, oldukça tehlikeli bir zehir içerek hayatına son verdi. İngiltere'nin Staffordshire kentine bağlı Oulton kasabasında David Shingler adlı 54 yaşında bir bilim adamı son derece tehlikeli bir zehir içerek intihar etti.

ZEHİRLİ MADDE ETKİLER DİYE YAPAMADILAR

David Shingler'in cesedi otopsi yapılmak üzere polis tarafından Rolay Stoke Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak Shingler'in intihar için içtiği zehirli madde şişesini gören adli tıp uzmanları, cesetteki zehirli maddenin kendilerini de etkileyeceği gerekçesiyle otopsi yapmayı reddetti.

MORGA YAYILMASIN DİYE UZMANLAR TEMİZLEDİ

31 yıldır Luciedon adlı bir test laboratuvarında çalışan David Shingler'in elde ettiği çok etkili zehrin cesetten morga da yayılması nedeniyle morgun ancak itfaiye ve uzmanlar yardımıyla temizlenebildiği açıklandı.David Shingler'in cesedi otopsi yapılmak üzere polis tarafından Rolay Stoke Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ancak Shingler'in intihar için içtiği zehirli madde şişesini gören adli tıp uzmanları, cesetteki zehirli maddenin kendilerini de etkileyeceği gerekçesiyle otopsi yapmayı reddetti.

31 yıldır Luciedon adlı bir test laboratuvarında çalışan David Shingler'in elde ettiği çok etkili zehrin cesetten morga da yayılması nedeniyle morgun ancak itfaiye ve uzmanlar yardımıyla temizlenebildiği açıklandı.