İspanya'da bir metro istasyonunda bomba alarmı verildi !

Paris'te yaşanan silahlı terör saldırısı sonrası tüm Avrupa ülkeleri güvenlik seviyesini artırırken, İspanya'dan da bir bomba haberi geldi! İspanya'nın başkenti Madrid'de bulunan bir metro istasyonunda şüpheli bir paket bulundu. Bomba alarmı verilen metro boşaltıldı. Şüpheli paketten patlayıcı madde çıkmaması üzerine, 1,5 saat sonra ulaşım tekrar başlatıldı.

İspanya'da bir metro istasyonunda bomba alarmı verildi !

Paris'te yaşanan silahlı terör saldırısı sonrası tüm Avrupa ülkeleri güvenlik seviyesini artırırken, İspanya'dan da bir bomba haberi geldi! İspanya'nın başkenti Madrid'de bulunan bir metro istasyonunda şüpheli bir paket bulundu. Bomba alarmı verilen metro boşaltıldı. Şüpheli paketten patlayıcı madde çıkmaması

üzerine, 1,5 saat sonra ulaşım tekrar başlatıldı.

İspanya’nın başkenti Madrid’de bir metro istasyonu şüpheli paketten dolayı boşaltıldı
Bir ayakkabı kutusu için bomba alarmı verilirken, şüpheli paketten patlayıcı madde çıkmaması
üzerine, 1,5 saat sonra ulaşım tekrarbaşlatıldı
MADRİD (AA) – İspanya’nın başkenti Madrid’de bir metro istasyonu, bomba alarmı nedeniyle boşaltılılırken, şüpheli paketten patlayıcı madde çıkmadı. 
Nuevos Ministerios adlı metro istasyonunda saat 18.00 sıralarında bomba alarmı verildi. Metroda çalışan güvenlik görevlilerinin, kağıtların atıldığı çöp kutusunun üzerinde gördükleri bir ayakkabı kutusu sonrasında verilen alarmdan dolayı istasyon tamamen boşaltılıp, metro ve tren seferleri durduruldu. Bomba imha ekipleri kutunun içinde patlayıcı madde olmadığını anlayınca alarm kaldırdı. 
Yaklaşık 1,5 saat sonra ulaşım tekrar başlatılınca bölgede yaşam normale döndü.