Ünlü Oyuncunun Torunu Vahşi Bir Cinayete Kurban Gitti

Ünlü oyuncu Morgan Freeman'in üvey torunu E'Dene Hines vahşice öldürüldü. Göğsünden aldığı bıçak darbeleri ile sokakta ölü bulunan genç kadının cinayetinden sorumlu olan kişi hakkında henüz net bir bilgi yok. 33 yaşındaki Hines'ın 2009 yılında Freeman ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Ünlü Oyuncunun Torunu Vahşi Bir Cinayete Kurban Gitti

 Hollywood'un en ünlü aktörlerinden Morgan Freeman'ın üvey torunu bıçaklanarak öldürüldü.2009 yılında Freeman’ın üvey torunuyla 10 yıldır aşk yaşadığı ve evlenecekleri ileri sürülmüştü. 33 yaşındaki E'Dene Hines pazar günü New York'ta bıçaklanarak öldürüldü. Polisten edinilen bilgiye göre olayla ilgili 30 yaşında bir adam gözaltına alındı.

Genç kadını yolda bulan polis memurlarının ifadesine göre Hines, sokakta göğsünden defalarca bıçaklanmış şekilde yatıyordu.

Hines'ın ardından ünlü aktör Freeman; "Dünya onun artistik kabiliyetini ve verebileceklerini asla öğrenemeyecek. Ailesi ve arkadaşları onu tanıdığı için çok şanslıydı. Onun ışığı kalbimizde, düşüncelerimizde ve dualarımızda parlamaya devam edecek." şeklinde konuştu.

78 yaşındaki Freeman’ın ilk eşi Jeanette Adair Bradshaw’un torunu olan Hines, ünlü aktör ve ikinci eşi Myrna Colley-Lee tarafından büyütüldü. 2009 yılında Freeman’ın üvey torunuyla 10 yıldır aşk yaşadığı ve evlenecekleri ileri sürülmüştü.

Genç kadını kimin öldürdüğü ve bu cinayetin arkasındaki nedenler henüz belli değil. Olay hakkında güvenlik güçlerinin soruşturması devam ediyor.