AÖO sınav giriş yerleri? Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi!

AÖO sınav yerleri belli oldu. MEB tarafından Mart ayından düzenlenecek olan AÖO yani Açık Öğretim Ortaokulu sınavı giriş yerleri açıklandı mı?

AÖO sınav giriş yerleri? Açık Öğretim Ortaokulu sınav giriş belgesi!

Açık Öğretim Ortaokulu sınavı için geri sayım başladı. Binlerce öğrencinin gireceği AÖO sınav giriş yerleri büyük merak konusu oldu. Peki Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Açık Öğretim Ortaokulu sınavı giriş belgesi nasıl çıkarılır ve yazdırılır?  2. Dönem AÖO sınavına girecekler için sınav giriş yerleri öğrenme sayfası haberimizin detayında...

2018 AÖO sınavı 1. oturum 31 Mart Cumartesi günü günü 09.30 yapılacak. İkinci oturum ise 31 Mart cumartesi günü saat 14.00'te yapılacak. Açık Öğretim Ortaokulu sınavı giriş yerlerini ve AÖO sınav giriş belgesini aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

AÖO SINAV GİRİŞ YERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

"Açık Öğretim Ortaokulu Öğrenci Giriş Ekranına" erişmek için öncelikle "Güvenlik Kodu" doğru bir şekilde girmeniz gerek. Ardından "TC Kimlik No veya Öğrenci No" ve "Şifre"nizi girdikten sonra AÖO sınav giriş gelesini kolaylıkla yazdırabilirsiniz.