Mobilya Sektöründe, eski mağazacılar e-ticaretin yeni oyuncuları oluyor

Türkiye'de e-ticaret dünyasına teknoloji, yiyecek, ayakkabı ve tekstil sektöründen sonra mobilyadan da yeni oyuncular giriyor. Artık mobilya ve dekorasyon ürünlerinde iddiali markalar öne çıkıyor.

Mobilya Sektöründe, eski mağazacılar e-ticaretin yeni oyuncuları oluyor

E-ticarette Pazar büyüdükçe sahneye yeni oyuncular çıkıyor

E-ticaret sektöründe teknoloji ve kıyafet sektörünün hızı tartışılmazz bir gerçek iken artık mobilya sektöründen de birçok firma e-ticaret dünyasına dahil oluyor.
 
Türkiye'nin En Trend Online Mobilya Mağazası
Türkiye’nin en trend mobilya ve dekorasyon ürünlerinin satıldığı trendmobilya.com bir yıllık çalışmanın ardından satışa başladı.
En trend ürünlerin satışa sunulduğu Trend Mobilya, ürün çeşidi, avantajlı fiyatları ve sorunsuz alışverişe olanak sağlayan güvenli alışveriş sistemi ile müşterileriyle buluştuğu günden bu yana, mobilya ve dekorasyon tutkunlarının en çok tercih ettiği online alışveriş sitelerinden biri olmaya başladı.

2011 yılında mobilya sektörünün bilinen markalarından olan Mission Mobilya ve Dekorasyon Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti tarafından kurulan trendmobilya.com onlarca kategoride, yüzlerce ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Trend Mobilya’nın gelişmiş satış araçları ve anlaşılır listeleme yöntemleri ile almak istediklerini kolayca ve güvenli şekilde satın alabilen tüketiciler ayrıca avantajlı kampanyalar ve outleet mağazada satışa sunulan fırsat ürünleri ile bütçelerini zorlamadan istediklerinize sahip olabiliyor.


Kaynak: Etraf Haber