Türk Markası Asortie Mobilya Dubai'de

Asortie markası artık yurt dışında da hizmet veriyor. Dubai'de yeni şubesi açılacak olan firma, klasik mobilya modellerini yurt dışında satışa sunabilecek. İşte detaylar.

Türk Markası Asortie Mobilya Dubai'de

Mobilya sektöründe çeşitli ve klasik ürünleri ile fark yaratan Asortie markası şimdi de dünyaya açılıyor. Asortie markasına ait klasik mobilya grupları ev dekorasyonunda yarattığı zarif görüntüsünü yurt dışında da temsil edebilecek. Klasik modelleri ile rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan Asortie mobilya modelleri, müşteri ağına özel olarak yaptığı yeni modelleri hem yurt içinde hem de yurt dışında satışa sunabilecek. Böylece seçkin müşteri ağı ve kalitesini bir adım ileriye taşıyacak olan firma memnuniyet seviyesini arttıracaktır.

Asortie marka klasik mobilya grupları ile katalog içerisine eklenen yeni modeller, müşterilerin isteği doğrultusunda farklı kombinler ile süslenmektedir. Salonda veya uygun olan ortamlarda şık görüntü sağlayan Asortie mobilya modelleri ciddi derecede fark yaratmaktadır. Özellikle seçkin müşterilerinin isteklerine hitap edebilen modeller ile tanınan firma sürekli olarak katalog arayüzünü yenilemektedir. Yurt dışında yeni açılacak olan şube ile aynı kalitedeki ürünleri, farklı kültürlere ve farklı zevk tarzına uygun olarak satışa sunulacak. Buna ilave olarak firmanın yeni sezon ürünlerinin de ilgi çekeceği düşünülüyor.

Yeni sezona giriş yapacağı modellerin yanı sıra klasik Asortie mobilya modelleri ile 1 Mart tarihinde Dubai'de hizmet verecek olan firmanın yeni adresi Al Wasl olacak. Şık ve gösterişli klasik mobilya modellerini siz de görmek istiyorsanız Masko'da bulunan şubeyi ziyaret edebilirsiniz. Yurt dışı şubesi ise 1 Mart 2015 tarihinde hizmete açılacaktır.