Ev Halkı Heyecandan Ne Yapacağını Bilemedi

Bakan Berat Bayrakta iftarda bir aileye konuk oldu.

Ev Halkı Heyecandan Ne Yapacağını Bilemedi

Siyaset gündeminin tansiyonu hiç tükenmiyor hafta içinde mecliste büyük gerilime sebep olan yeni enerji kanunu ile ilgili tartışmalar da sıcaklığını hala korumaya devam ediyor.

Eleştirilerin odağında ki Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak bir yandan siyaset gündemi ve kendine yapılan eleştiriler ile mücadele ediyor diğer yandan da Ramazan ayının gelişi ile daha önceden planladıklarını açıkladığı çat kapı iftar sofralarına konuk olarak halkla olan yakınlıklarını kaybetmemek istiyor.

Ankara Sincan Belediye Başkanı Doç.Dr.Mustafa Tuna ile tandağan mahallesinde bir aileye konuk olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak 4 çocuklu
Galip Karabulut’un sofrasına misafir oldu. Bakan Albayrak Baba Karabulutla memleket meseleleri hakkında koyu bir sohbete girişirken aile bireylerinin tek tek görüşlerini dinledi. Garip Karabulut konuşmasında daha önce görmediğimiz hassasiyeti Adalet ve Kalkınma Partisi hükümeti döneminde görüyoruz diyerek hükümetten memnun olduklarını belirtti.

Ayrıca her zaman vatandaşın yanında olan hükümetlerin onların dertlerine çözüm üreten hükümetlerin yanında olduklarını dile getiren Galip Karabulut umut ediyorum ki bu yoldan asla sapmazlar dedi.