İstanbul'da 12 Ocak Pazartesi günü okulla tatil mi edildi ?

Ülkemizi etkisi altına alan soğuk ve karlı hava etkisini İstanbul'da da göstermişti. İstanbul'da kar yağışı durdu. Buna göre okullar tatil olacak mı? 12 Ocak Pazartesi günü İstanbul'da hava sıcaklığının en düşük sıcaklık 8, en yüksek sıcaklık ise 10 derece olacak. İstanbul valiliğinden okulların tatil olup olamayacağıyla ilgili herhangi açıklama yapılmadı.

İstanbul'da 12 Ocak Pazartesi günü okulla tatil mi edildi ?

 Ülkemizi etkisi altına alan soğuk ve karlı hava etkisini İstanbul'da da göstermişti. İstanbul'da kar yağışı durdu. Buna göre okullar tatil olacak mı?  12 Ocak Pazartesi günü İstanbul'da hava sıcaklığının en düşük sıcaklık 8, en yüksek sıcaklık ise 10 derece olacak. İstanbul valiliğinden okulların tatil olup olamayacağıyla ilgili herhangi açıklama yapılmadı.

Buna göre 12 Ocak Pazartesi günü İstanbul'da okullar açık olacak. 12 Ocak Pazartesi günü İstanbul'da okullar eğitim öğretime devam edecek.

12 Ocak Pazartesi günü İstanbul'da havanın karla karışık yağmurlu olması bekleniyor.

Kuvvetli Rüzgar Uyarısı Yapıldı

Marmara ile Batı Karadeniz'de akşam saatlerinden itibaren güneybatı (Lodos) yönlerden 6-8 kuvvetinde (60-75 km/saat) fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.