Yok Artık!! Evinin Salonuna Havuz Yaptı

Şanlıurfa'da sıcaklardan bunalan Haşim Kılıçoğlu, evinin salonuna 4 metre boyunda briket ve naylon branda kullanarak yüzme havuzu yaptı.

Yok Artık!! Evinin Salonuna Havuz Yaptı

Şanlıurfa'da hava sıcaklığının artması ile bunalan Haşim Kılıçoğlu, evinin salonunda  tam olarak 4 metre boyunda briket ve naylon branda ile birkaç malzeme kullanarak yüzme havuzu yaptı.Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesi içerisinde yaşayan ve sıcaklardan bunalan Haşim Kılıçoğlu, serinlemek amacı ile de evinin salonuna 3 metre eninde ve 4 metre boyunda briket ve de naylon branda kullanarak yüzme havuzu yaptı.

Şanlıurfalı evinin salonuna havuz yaptı

Hava sıcaklıklarının ortalama olarak 60 dereceyi bulduğu sıcak şehir Şanlıurfa'da bunaldığını da belirten 36 yaşındaki Haşim Kılıçoğlu, "Burası benim evimin bir odası. Hilvan'da boyacılık mesleği ile de ilgileniyorum ve inşaatlarda çalışıyorum. Öğleden sonra da hava çok sıcak oluyor. Benim de başka tarafa gitme lüksüm yok. Düşündüm ve taşındım sonunda da inşaat briketi ve muşamba alarak havuz yapmaya karar verdim. Evimin bir odasına da havuz yaptım ve de altına halı serdim. Sıcağa dayanamadım. Kendi çabamla da inşaatta yapılan havuzu kendi evimin tam  odasına yaptım. Herkese tavsiye de ederim. Ben yaptım, çok memnunum. Biz Antalya'ya, Marmaris'e, Muğla'ya maalesef gidemiyoruz. Kendi evimizin içine, odamıza havuz yaptık." dedi.