Acun Ilıcalı’dan Zafer İtirafı

Panoroma’nın canlı yayın konuğu olan Acun Ilıcalı, diskalifiye olan yarışmacı Zafer hakkında ilginç itirafta bulundu. Zafer kimdir? İşte Acun Ilıcalı’nın yaptığı itiraf ve detayları haberimizde yer alıyor…

Acun Ilıcalı’dan Zafer İtirafı

Acun Ilıcalı’dan Zafer İtirafı
TV8 ekranlarından yayınlanan yarışma programı Survivor yine gündemden düşmüyor. Panoroma’nın canlı yayın konuğu olan Acun Ilıcalı, diskalifiye olan yarışmacı Zafer hakkında ilginç itirafta bulundu. Zafer kimdir? İşte Acun Ilıcalı’nın yaptığı itiraf ve detayları haberimizde yer alıyor…
Reyting rekorları kıran Survivor 2016 yine gündeme bomba gibi düştü. her hafta olay olan ve ilgiyle beklenen eleme heyecanı, ödül oyunları yanı sıra Panorama da ilgiyle takip ediliyor. Programın yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı Survivor Panorama’nın konuğu oldu.
Survivor Panorama'nın konuğu olan Acun Ilıcalı, geçen hafta Survivor'da diskalifiye olan Zafer ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdi.
“Ağladı ama gözünün yaşına bakmadım”
Zafer'in adada en çok sevdiği 3 isimden biri olduğunu belirten Acun Ilıcalı, "Olaydan bir gün önce kendisiyle penaltı çekiştik. Adada en sevdiğim 3 yarışmacıdan biriydi. Olaydan sonra bir gün boyunca ağladı ama gözünün yaşına bakmadım. Kurallar gereği elbette ki diskalifiye olması gerekiyordu." dedi.