Arabada Uzun Süre Kilitli Kaldı

İstanbul Fatih'te bir aracın içerisinde kilitli kalan kadın zor durumlar yaşadı. Yardım istemesi üzerine gelen ekip kadını arabadan çıkardı ve sakinleştirdi.

Arabada Uzun Süre Kilitli Kaldı

Fatih’te sürücünün kilitlediği otomobilde mahsur kalan kadın, itfaiye ekiplerinin aracın camını kırması sonucu kurtarıldı. Genç kadın, çevrede bulunan vatandaşlar ve polis tarafından sakinleştirildi.

Olay dün öğle saatlerinde Yusufpaşa tramvay durağı yanında meydana geldi. Emniyet şeridine park edip kapıları kilitleyen sürücü alışveriş yapmaya gitti.

Bu sırada, araçtaki 33 yaşındaki Hülya Y., uyuyakaldı. Uyandığında kapıları açamayan Genç kadın, sıcağın etkisiyle de panik yaşamaya başladı.

Aracın içinde mahsur kalan Hülya Y., cama vurarak çevredeki vatandaşlardan yardım istedi. Genç kadının otomobilin içinde mahsur kaldığını gören vatandaşlar kapıları açamayınca kadının hava alabilmesi için önce otomobilin kelebek camını kırdı. Daha sonra mahsur kalan kadına su veren vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler otomobilin içinde panikleyen Hülya Y., ile konuşarak sakinleştirmeye çalıştı.