Bahçelievler’de Hurda Eşya Deposu Yandı

Bahçelievler’de kâğıt ve hurda eşyaların bulunduğu depoda yangın büyük bir paniğe sebep oldu. Sebebi henüz bilinmeyen olayda, vatandaşların ihbarı üzerine itfaiye çağırılıp olası büyük tehlikeler önlem altına alındı.

Bahçelievler’de Hurda Eşya Deposu YandıGece saatlerinde Bahçelievler’de bir apartmanın bodrum dairesinde bulunan nedeni henüz daha belirlenemeyen sebepten dolayı yangın meydana geldi. 02.45 sıralarında gerçekleşen içerisinde kâğıt ve hurda eşyaların bulunduğu depoda henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Kısa zaman içerinde alevlerin yükseldiği depo korku dolu anlar yaşattı.
 

Yangının Çıkış Sebebi Araştırılıyor

Vatandaşlar ihbarı üzerine itfaiye arandı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek alevlerin yayılmasını kontrol altına aldı. Yangının kontrol altına alınmasının ardından depoda soğutma çalışması oldu. Depoda yaralanan ve ölen olmazken, yangın sebebiyle büyük bir maddi hasar meydana geldi.
Depoda meydana çıkan yangın olayı o sırada oradan geçmekte olan bir vatandaşın cep telefonu tarafından kaydedildi. Görüntülere vatandaşların yaşadığı korku dolu anlarda yansıdı.

Yangının çıkış sebebi araştırılıyorken, Polis olayla ilgili soruşturmayı da başlattı.