Bakanlıklara son dakika ataması

Bazı bakanlıklara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre 17 Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne atamalar yapıldı. Denizli'ye vali yardımcısı,bakanlıklara müfettiş ve müdürler,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlülerine yeni müdürler atandı.

Bakanlıklara son dakika ataması

Bazı bakanlıklara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre 17 Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne atamalar yapıldı. Denizli'ye vali yardımcısı,bakanlıklara müfettiş ve müdürler,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlülerine yeni müdürler atandı.

Bazı bakanlıklara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Niğde Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Metin  Bitim,
Uşak Bilim,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Abdullah Aydar,
Erzurum  Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Hacı İbrahim Buğdaycı,
Düzce Bilim,  Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Salih Akbulut,
Kırşehir Bilim, Sanayi ve  Teknoloji İl Müdürlüğüne Süleyman Aslan,
Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl  Müdürlüğüne,
Şanlıurfa Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Seyfullah Duran, 
Sinop Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Feridun Delen,
Eskişehir Bilim,  Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Muhammet Taha Güven,
Kütahya Bilim, Sanayi ve  Teknoloji İl Müdürlüğüne Mehmet Albayrak,
Kırklareli Bilim, Sanayi ve Teknoloji  İl Müdürlüğüne,
Şırnak Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muzaffer Akgül,
Van  Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Nevzat Gün,
Ağrı Bilim, Sanayi ve  Teknoloji İl Müdürlüğüne Ayşegül Sorguç,
Malatya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl  Müdürlüğüne,
Bitlis Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Akif Gülaçtı,
Tunceli  Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Tülay Satır atandı.

Alp, Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcısı oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş müfettişleri Tevfik Bayhan, Fatih Mehmet Güven, Uğur Yazıcı, Ramazan Doğan, Ömer Faruk Uslu, Serpil Erdoğan, Semiha Dostlar, Onur Batuman, Salim Yarar, Hayrettin Saldı, Yakup Aykın, Davut Seyhan, Serkan Çetinceli, Murat Bakır, Bekir Müjdat Derindere, Tunay Örs, Mustafa İlkan Özer, Şuayup Er, Hasan Kutluhan Kendir ve Aysun Yıldız, iş başmüfettişi oldu. Ahmet Çetin ise bakanlık müşavirliğine getirildi. Diyarbakır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ufuk Nurullah Bilgin, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcılığına ise Yaprak Alp atandı. Türkiye Elektromekanik Sanayi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, aynı yerde Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Sedat Önal yeniden atanırken, İstanbul İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Adana İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hamit Aygül getirildi.

Denizli'ye vali yardımcısı

Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine Ahmet Vural, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müşavirliğine ise Kadir Aydın uygun görüldü.

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansının eski Genel Sekreteri Tuncay Engin ise Denizli Vali Yardımcısı oldu.

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Mehmet Kesen, Kültür ve Turizm Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığına İsmail Demirel, Kırklareli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Necmi Asan, Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Ziya Karatekin, Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Ahmet Hacıoğlu, Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Veli Çelik getirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müfettişi Serdar Soysal Başmüfettiş olurken, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığına Muhasebat Genel Müdürü Bekir Bayrakdar, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine aynı yerde Genel Müdür Yardımcısı Murat Alan, vergi başmüfettişliklerine Hakan Gürsoy, Kürşat Ataç, Hakkı Sayan, Ömür Külahlı ve Yusuf Çokyiğit atandı.

Karaman Milli eğitim Müdürlüğüne Asım Sultanoğlu getirilirken, Başbakanlık Müsteşarı Kemal Madenoğlu'nun, "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Kırgız Cumhuriyeti Hükümeti Arasında, Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesinin İşleyiş Esaslarına Dair Anlaşma" gereğince yeniden atanması uygun görüldü.

Akgül, MKEK Genel Müdür Yardımcısı oldu

MKEK Genel Müdür Yardımcılığına Akif Akgül getirildi.

Burdur Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Osman Çizmeci ve Iğdır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Özgür Turhan, sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Hakkı Öztürk, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdür Yardımcısı D. Şadi Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavirleri Mevlüt Taban ve Mesut Dolay, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müşaviri Halil Erdoğan, başka görevlere atanmak üzere görevlerinden alındı.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.