Başbakan Davutoğlu Kırmızı Işıkta Kuralları Çiğnemedi Bekledi Ve Yürüyerek Camiiye Gitti!

Başbakan Ahmet Davutoğlu, cuma namazı çıkışında diğer milletvekilleri gibi davranmadı, normal vatandaşlar gibi kırmızı ışıkta bekledi hiçbir kuralı ihlal etmedi. Detaylar yazımızda..

Başbakan Davutoğlu Kırmızı Işıkta Kuralları Çiğnemedi Bekledi Ve Yürüyerek Camiiye Gitti!

Başbakan cuma namazı vazifesini yerine getirmesinin akabinde tekrardan ofisine yürüyerek gitmeye başladı. Çalışma alanına doğru ilerlerken yolun hemen yanında saz çalan birini gören DAvutoğlu sanatçıya kulak misafiri oldu. Pek uzun sürmeyen bir de sohbet gerçekleştirmesinin neticesinde bir miktar bahşiş bırakmayı da ihmal etmedi.

Alışılagelmişin dışında ve toplumda birçok kez tartışmaların odağı olan bir davranış sergileyerek kırmızı ışıkta bekleyen Başbakan, trafik lambalarında yanan yeşil ışık ile birlikte, kullandığı yaya yolundan karşıya geçti.

Yürüme güzergahında kendisine tesadüf eden ve Filipinler^den Türiyeye çalışmaya geldiği öğrenilen Leanie S. Enriguez adlı bir kadınla bir süre sohbette bulundu. Leanie S. Enriguez isimli bayanın Başbakan Ahmet Davutoğlu^ndan vizeler ve çalışma izinleri ile alakalı destek talebinde bulunduğu öğrenildi.