CHP'li isim teröristleri savundu!

Muğla'da yakalanan teröristler hakkında yeni bir açıklama geldi. Güvenlik güçlerinin Muğla'da teröristleri gözaltına aldığı an çekilen fotoğrafları paylaşan CHP'li Bekaroğlu, yaşananlara "rezalet" demiş sosyal medyada büyük tepki görmüştü. Gelen tepkiler üzerine yeni açıklama yapan Bekaroğlu sözlerinin arkasında durdu.

CHP'li isim teröristleri savundu!

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Muğla'da yakalanan PKK'lı teröristlerin fotoğrafını Twitter hesabından paylaşarak yaşananları "rezalet" olarak nitelendirmişti.

"VAHŞET..."

"Bu vahşeti alkışlayanlar değil vatansever, insan bile olamazlar. Hukuk dışılıkla, vahşetle ülke, birlik, beraberlik korunamaz." diyen Bekaroğlu, gelen tepkiler üzerine bir açıklama daha yapmak zorunda kaldı.

"FOTOĞRAFLARIN YAYINLANMASI YANLIŞ"

Twitter hesabından açıklama yapan Bekaroğlu, kendisinin ve partisinin terörle mücadelede devletin yanında olduğunu ifade etti.

CHP'li vekil, teröre karşı birlik mesajı verdikten sonra teröristlerin fotoğraflarının paylaşılmasının yanlış olduğunu bir kez daha söyledi.

Bekaroğlu, şunları söyledi: "Ben ve partim terörle mücadelede devletin yanındayız, her türlü desteği veriyoruz. Öldürülen ya da yakalanan terör zanlılarının uygunsuz; çıplak ya da parçalanmış fotoğraflarının yayınlanması yanlıştır."


Etiketler; #Chp #terörist