CNN Spikeri Sinirlenince Canlı Yayını Terk Etti!!

CNNTürk Spikeri sinirlenince ortalık karıştı. CNNTürk kanalında canlı yayında spikerin sinirlenmesi büyük tartışmaya neden oldu. Canlı yayın aniden kesildi. İşte Detaylar

CNN Spikeri Sinirlenince Canlı Yayını Terk Etti!!

 CNNTürk’te yayınlanan Parametre programında sinirler gerildi ve olanlar oldu. Programda sunucu sinirlenince yayını terk etti ve ortalık savaş alanına döndü. İki sunucunun laflarının kesilmesi sonucu sunuculardan biri yayını terk etti, diğer sunucu ise duruma tepki gösterdi.

Ebru Baki, Hürriyet Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek’in seçim listeleri için isim açıklarken sözünü toparlamasını isteyince Deniz Zeyrek sinirlendi.
CNNTürk ekranlarında yayınlanan Parametre programında sunucu Ebru Baki, Hürriyet Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek’in seçim listeleri için isim açıklarken sözünü toparlamasını isteyince Deniz Zeyrek sinirlendi.
“İsim istiyorsun, isim veriyorum. Yorum yapmıyorum” diyen Deniz Zeyrek, Ebru Baki’nin “yönetmen uyarıyor, süremiz bitti onun için diyorum” şeklindeki sözlerine ise “tamam Ebru kapattım” diye tepki gösterdi.
Zeyrek’in reklam sonrası programın kapatılması sırasında yayında olmaması dikkat çekti.