Deniz Baykal'da hırsızlardan nasibini aldı:Arabasını soydular!

CHP'li Deniz Baykal, hırsızların kurbanı oldu. Eşiyle yüzdüğü esnada Baykal'ın arabasına giren hırsızlar, cep telefonu ve cüzdanı çaldılar. Deniz Baykal yaptığı açıklamada cep telefonunun çalınmaasına üzüldüğünü belirtti.

Deniz Baykal'da hırsızlardan nasibini aldı:Arabasını soydular!

Deniz Baykal ile eşi Olcay Baykal yüzdükleri sırada, otomobili kimliliği henüz tespit edilemeyen kişi ya da kişilerce soyuldu.Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın aracından cep telefonu ve cüzdanı çalındı.Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile eşi Olcay Baykal, kimliği tespit edilemeyen kişilerce soyuldu.Antalya'da bulunan CHP eski lideri Deniz Baykal eşi Olcay Baykal ile her gün yaptığı gibi Sabah saatlerinden Muratpaşa İlçesi konyaaltı Caddesi'ndeki evinden denize gitmek için ayrıldı.

06 plakalı otomobiliyle Konyaaltı plajına giden Baykal, aracını Beach Park'ın otoparkına kilitledi. Eşiyle birlikte 2 saate yakın denizde kalan Baykal, evine dönmek için aracına geldi.

Baykal ve eşi ilk anda soyulduklarını fark etmedi. Olcay Baykal, cüzdanını aramaya başlayınca o zaman bir terslik olduğunu fark ettiler. Baykal da arayanlarını kontrol etmek için telefonunu aradı. Ancak telefon da yerinde yoktu.

Bunun üzerine araçlarının soyulduğunu anlayan Baykal çifti, Bahçelievler polis merkezine gitti.

Yapılan incelemede, hırsızın aracın sağ ön kapı camını esneterek kapıyı açtığı tespit edildi. İlk kez böyle bir olayla karşı karşıya kaldığını belirten Deniz Baykal, "Olay yeri inceleme ekipleri geldi ve inceleme yaptı. Sağ olsunlar çok ilgilendiler. Parmak izin aldılar. İfadelerimizi verdik. Üzerimizde çok ciddi miktarda bir para yoktu. Ama telefonum gitti. Bu benim için en kötüsü oldu" dedi.Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal cep telefonu ve cüzdanını çaldırdı.

Eşi Olcay Baykal ile Konyaaltı Beach Park'a giden Deniz Baykal, otomobilini otoparka park ederek yüzmek için sahile gitti. Bir süre sonra otomobiline geri dönen ve cüzdanı ile telefonunu bıraktığı yerde bulamayan Baykal, durumu polise bildirdi.

Baykal'ın aracında polis tarafından yapılan incelemede, aracın sağ ön kapı camının esnetildiği ve bu yöntemle kapı kilidinin açıldığı tespit edildi.

Öte yandan, Baykal'ın Konyaaltı Caddesi'ndeki evinin önünde park halinde bulunan otomobilinin sağ ön kapı camının kenarında bükülme olduğu görüldü.Hırsızlar, Baykal'a ilişkin cep telefonu, eşinin de cüzdanını Konyaaltı'ndaki bir plajın otoparkının içindeki aracından çaldı. Eşiyle beraber 2 saate yakın denizde kalan Baykal, soyulduğunu evine döndükten akabinde fark etti. Soyulduğunu anlayan Baykal çifti, Bahçelievler Polis Merkezi'ne gitti.

Yapılan incelemede, hırsızın aracın sağ ön kapı camını esneterek kapıyı açtığı tespit edildi. İlk defa böyle bir olayla karşı karşıya kaldığını ifade eden Deniz Baykal, “Üzerimizde çok fazla ciddi miktarda bir para yoktu. Ama telefonum gitti. Bu benim için en kötüsü oldu.” diye belirtti .