Esra Erol'dan Veda Sinyali

Ünlü sunucu Esra Erol, evlilik programlarını bırakabileceğinin sinyalini verdi.

Esra Erol'dan Veda Sinyali

Gündemden düşmeyen ve farklı konular ile gündeme gelen Esra Erol, bu sefer veda sinyali ile gündeme geldi.

Yıllardır izdivaç programı sunan Esra Erol, iddialara göre çok fazla evlilik programı olmasından dolayı rahatsız olduğunu söyledi. Erol,  " Hiçbir zaman tek başıma hareket etmedim. Tek başıma olsaydım belki bırakırdım ama benimle yürüyen 60 kişi olunca dikkatli olmam lazım. Bir televizyon karakteriyim. Bugün bu program biter, yarın başka bir formatla karşınızda olabilirim "  sözleri ile ilerleyen dönemlerde farklı format ve program ile seyirci karşısına çıkabileceğinin sinyallerini verdi.

Gündemde çok fazla evlilik programının olmasından rahatsız olduğunu her fırsatta sözlerine ekleyen erol, farklı formatla gündemde olmak istediğini söyledi. farklı teklifleri değerlendirebileceğinin sinyalini veren erol, yakın zamanda nasıl bir format ile izleyici karşısına çıkacağı merak ediliyor.

Erol,  " Hiçbir zaman tek başıma hareket etmedim. Tek başıma olsaydım belki bırakırdım ama benimle yürüyen 60 kişi olunca dikkatli olmam lazım. Sözleri ile format hakkında özel olması gerektiğininin sinyalini vermiş oldu. 

Önümüzde ki süreçte nasıl bir format ile karşımıza çıkacağı ise şimdiden merak konusu..