Gerçekten demokrat olduğunuz için izin verdiyseniz, DAEŞ'te çadır kurabilir mi?

Son günlerde yaşanan terör olaylarının ardından Brüksel'den skandal bir izin çıktı. PKK terör örgütünün Avrupa'nın göbeğinde bir kez daha çadır kurmasına izin veren Brüksel, şok yaşattı.

Gerçekten demokrat olduğunuz için izin verdiyseniz, DAEŞ'te çadır kurabilir mi?

Kısa bir süre önce Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Avrupa'da kurulan çadırlar hakkında yaptığı sert çıkış hafızalardan silinmezken Brüksel skandal bir girişime izin verdi.

Avrupa'nın çeşitli bölgelerinde çadır kurarak provokatörlüklerini tüm Dünya'ya gösteren terör örgütü PKK için Brüksel'den izin çıktı.

Belçika Yönetimi, terör örgütü PKK'nın kurmuş olduğu çadırı kaldırtmadı ve onayladığını gözler önüne serdi. Brüksel'de kurulan çadır Dünya'nın gündeminde yer alırken Yönetim'in ses çıkarmaması kafalarda soru işareti bıraktı.

TERÖR ÖRGÜTÜ YİNE BAYRAK ASTI

Terör ögrütü PKK her fırsatı değerlendirip protesto için uygun koşul hazırlamaya devam ederken Brüksel bu duruma kayıtsız kalmadı. Meydanlara kurulan çadırlarda bayraklar asıldı, terör örgütünü simgeleyen çadır süslendi. Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı AB-Türkiye zirvesinin ardından sökülen bayraklar bugün yeniden asıldı.

TERÖR SALDIRISININ ACISI DİNMEDEN BİR ÇADIR DAHA !

İstiklal Caddesi'nde yaşanan patlamanın hemen ardından görüntülenen çadırlar, PKK'nın adeta provokatörlük yaptığını resmetti. Çadırların kurulmasına izin veren Yönetim'in 'ne terör saldırısı ne de izin ile ilgili' hiçbir açıklama yapmaması terörü desteklediğini gözler önüne serdi.