Go-Kart yaparken kızlık zarı yırtıldı - SON DAKİKA

Trabzon'da yaşanan olayda arkadaşı ile birlikte Go-Kart yapmak için yarış pistine gelen 21 yaşındaki genç kız, boyu kısa olduğu için kemer takılmadan yarıştı. Go Kart sırasında gaz pedalına basılı tutup kaza yapan genç kızın kızlık zarının yırtıldığı belirtildi. İşte detaylar.

Go-Kart yaparken kızlık zarı yırtıldı - SON DAKİKA

İddiaya göre go-kart aracına binen M. Ü.'nün boyu kısa olduğu ve ayağı gaz pedalına yetişemediği için emniyet kemeri takılmadı. Go-kart aracına kemeri takılmadan binen M. Ü. pistte virajı alamayarak kaza yaptı. Kaza sonrası omzunda ve kasıklarında Ağrı hisseden genç kız eve gittiğinde cinsel organında kanama olduğunu fark etti. Hastaneye giden M.Ü. kızlık zarının zarar gördüğünü öğrenince şaşkına döndü.

KAZADAN SONRA FARK EDİLDİ

Kızlık zarının kaza nedeniyle zarar gördüğünü iddia eden M.Ü. savcılığa suç duyurusunda bulundu. M. Ü., "Go-kart aracında güvenlik kemeri takılınca boyumun kısa olması nedeniyle ayağım frene ve gaza yetişmiyordu. Görevliler kemeri takmazsam ayağımın yetişeceğini belirterek kemer takmadılar. Sürüş sırasında direksiyon hakimiyetini kaybettim, kaza oldu. Omuzum ve kasıklarımda ezilmeye dayalı ağrılar oluştu. Zamanla ağrılar arttı ve kasıklarımdan kan geldi. Doktora gittim, kızlık zarımın zarar gördüğünü öğrendim. Bu sebepten işletmeden şikayetçiyim" dedi.

BİLİRKİŞİ YIRTIK TESPİT ETTİ

Şikayet sonrasında soruşturma başlatan Savcı Ömer Gündoğdu, olayla ilgili bilirkişi raporu istedi. Bilirkişi yaptığı inceleme sonrasında genç kızın cinsel organında yırtık oluştuğunu tespit etti. Rapor doğrultusunda Savcı Gündoğdu, go-kart işletmecisi Sedat Ş. hakkında ‘basit yaralama' suçundan iddianame hazırlayarak 5. Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderdi. Sedat Ş.'nin 4 aydan bir yıla kadar hapsi isteniyor
Avatar
Radikal..... - 7 yıl
Kahrolsun emperyalist ABD`nin uşaklık kültürünü benimsemek isteyen rejim. Yaşasın din ve vicdan özgürlüğü..