İstanbul Narkotik polisleri nefes aldırmadı

İstanbul'un bazı bölgelerinde narkotik operasyonu yapıldı. Beyoğlu ve Şişli'de yapılan uyuşturucuya yönelik operasyon kapsamında 1 kişi gözaltına alınırken bir miktar bonzai bulundu. Ayrıca yastık ve cüzdanlara gizlenmiş uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

İstanbul Narkotik polisleri nefes aldırmadı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sabah erken saatlerde uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon düzenledi.

1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Beyoğlu ile Şişli'de daha önceden belirlenen ev ve iş yerlerine baskın düzenleyen ekiplere, karadan Özel Harekat Timleri, havadan da polis helikopteri destek verdi. Özel Harekat ve Narkotik polisleri Beyoğlu, Yenişehir Mahallesi, Kalkan Bostanı Sokak'ta bir evin kapısını koçbaşı ile kırarak içeri girdi; 1 kişiyi gözaltına aldı.

YASTIK VE CÜZDAN İÇİNDE UYUŞTURUCU

Beyoğlu, Kocatepe Mahallesi, Büyük Şişhane Sokağı'ndaki baskın düzenlenen evde yapılan aramalarda, yastık ve kadın cüzdanı içine gizlenmiş uyuşturucu hap ile satışa hazır bir miktar bonzai ele geçirildi. Polis operasyon yaptığı diğer adreslerdeki aramalarını sürdürürken; gözaltıların da olduğu belirtildi.