MHP'den Ağır Sözler Ak Saray Tüm İtlerine Kuduz Aşısı Yaptırsın

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Twitter hesabından atılan Tweet olay yaratacak. AKP'li Aydın Ünal'ın Bahçeli'yi eleştiren ağır sözlerine cevaben atılan tweet ülke gündemine bomba gibi düştü.

MHP'den Ağır Sözler Ak Saray Tüm İtlerine Kuduz Aşısı Yaptırsın

 Milliyetçi Hareket Partisi'nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Ak Saray'a tavsiyemizdir! Bütün itlerinin kuduz aşısını yaptırsın. Aşının dahi fayda etmeyeceği Aydın Ünal'ı da karantinaya alsın" ifadeleri kullanıldı.

AKP Ankara Milletvekili, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 'ın eski danışmanı ve metin yazarı Aydın Ünal'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili sözlerine resmi cevap geldi. AKP'li Aydın Ünal, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye sert sözlerle yüklenerek 'Ağzından köpükler saçarak konuşan siyasetin zavallısı Devlet Bahçeli için, bütün o köpükleri itinayla yalayacağı yeni bir süreç başlıyor. Koalisyona yanaşmasa bile seçim kararına tıpış tıpış destek verecek' demişti. MHP'nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamda ''Ak Saraya tavsiyemizdir! Bütün itlerinin kuduz aşısını yaptırsın. Aşının dahi fayda etmeyeceği Aydın Ünal'ı da karantinaya alsın'' denildi.İşte MHP resmi hesabından atılan o tweet:

MHP'den ağır sözler