Nişantaşı gaspçısı yakalandı

Nişantaşı'nda gece saat 21.00 sıralarında 74 yaşındaki Ülkü Dülger'i oturduğu apartmana kadar takip eden ve apartmana girdikten sonra arkasında girerek çantasını alan ve olay yerinden kaçan gaspçı yakalandı. Gaspçı'nın yakalanmasına güvenlik kameraları görüntüleri yardımcı oldu. Başka birini gasp ederken suçüstü yakalanan gaspçı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Nişantaşı gaspçısı yakalandı

Nişantaşı'nda  gece saat 21.00 sıralarında 74 yaşındaki Ülkü Dülger'i oturduğu apartmana kadar takip eden ve apartmana girdikten sonra arkasında girerek çantasını alan ve olay yerinden kaçan gaspçı yakalandı. Gaspçı'nın yakalanmasına güvenlik kameraları görüntüleri yardımcı oldu. Başka birini gasp ederken suçüstü yakalanan gaspçı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İSTANBUL Nişantaşı’nda yaşlı bir kadının gasp edilme anı, güvenlik kamerasında saniye saniye görüntülendi. Polis, gaspçıyı görüntüler sayesinde kısa sürede yakaladı. Olay, saat 21.00 sıralarında Nişantaşı’nda meydana geldi. Alışverişten sonra evine giden 74 yaşındaki Ülkü Dülger, kendisini takip eden gaspçının hedefi oldu. Dülger çantasından anahtarını çıkartarak apartmana girdiği anda harekete geçen gaspçı, kısa sürede yaşlı kadının çantasını ve parmağındaki evlilik yüzüğünü çalarak kaçtı. Uzun süre olayın şokunu yaşayan Dülger ise güçlükle ayağa kalktıktan sonra ‘İmdat’ istedi. Dülger’in yardımına  komşuları koştu. İhbar üzerine gelen polis, güvenlik kameralarını inceledikten sonra Aziz B. adlı gaspçıyı semti kısa sürede başka birini gasp ederken suçüstü yakaladı. Adliyeye sevk edilen gaspçı tutuklandı.