Şehidin yarbay ağabeyi milletvekillerine tepki gösterdi

Şırnak'ta şehit düşen Yüzbaşı Ali Alkan'ın Osmaniye Büyük Cami'de düzenlenen cenaze töreninde milletvekillerine yarbay abi tarafından tepki gösterildi, ortalık birden karıştı.

Şehidin yarbay ağabeyi milletvekillerine tepki gösterdi

Şırnak'ta şehit düşen Yüzbaşı Ali Alkan'ın Osmaniye Büyük Cami'de düzenlenen cenaze töreninde milletvekillerine tepki gösterildi.

Şehidin Jandarma Yarbay ağabeyi Mehmet Alkan, kardeşinin Türk bayrağına sarılı tabutuna 'Alim' deyip sarılarak, "Buranın vatan evladı, 32 yaşında, daha vatanına, sevdiklerine doymadı, dünyaya doymadı, bunun katili kim? Bunun sebebi kim? Şu güne kadar 'çözüm' diyenler neden şimdi 'sonuna kadar savaş' diyor." dedi.

ŞEHİT YAKINLARI TEPKİ GÖSTERDİ
Şırnak'ta şehit düşen Yüzbaşı Ali Alkan'ın Osmaniye Büyük Cami'de cenaze töreni düzenlendi. Törene katılan AK Parti İl Başkanı Hamza Tor, AK Parti Osmaniye milletvekilleri Suat Önal, Mücahit Durmuşoğlu'na şehit yakınları tepki gösterdi.

"BU ÇAPULCULARIN OLDUĞU YERDE..."
Şehidin ağabeyi "Benim kardeşim ölmüş, bu çapulcuların olduğu yerde ben şehidimi alacağım, Alay Komutanlığı'na götüreceğim." diyerek almak istedi, kargaşa çıktı.

"ÇÖZÜM DİYENLER ŞİMDİ SAVAŞ DİYOR"
Şehidin Jandarma Yarbay ağabeyi Mehmet Alkan tepki göstererek, "Buranın vatan evladı, 32 yaşında, daha vatanına, sevdiklerine doymadı, dünyaya doymadı, bunun katili kim? Bunun sebebi kim? Şu güne kadar 'çözüm' diyenler neden şimdi 'sonuna kadar savaş' diyor." diye tepki gösterdi.

ORTALIK FENA KARIŞTI
İl Müftüsü 'Allah ekber' diyerek namazı kıldırmak istedi ama yaşanan kargaşa nedeni ile hemen selam vererek, namazı bitirdi. Şehidin naaşı, helallik alınmadan kaldırılmak istendi.


Avatar
Sky bird - 6 yıl
Yangından mal mı kaçırıyorsunuz? Şehidimin abisi yerden göğe kadar haklı..Hiç bir önlem aldırma sadece kendini koru ateş etme mümkünse karşılık bile verme ben orada tesadüfen yaşayacağım öyle mi eyyy yetkililer..
Avatar
zehra - 6 yıl
sehidin abisi yerden göge kadar hakli ülkeyi uzaylilar yönetmedigine göre akp yönettigine göre bu kaosun tüm sorumlusu akp dir ikiz yasalari akp imzalayip meclisten gecirmedimi ?bu cözüm süreci veya baris süreci akp nin eseri doguda bosuna özerklik ilan etmiyorlar pkk güclendi , gecmiste sehitlerimize kim kelle dedi ??bilal neden askere gitmedi??
Avatar
ziya - 6 yıl
bilal de askere gitsin