Şehit eşini sevdiği yastığıyla uğurladı

Şehit eşi duygusal anlar yaşattı. Mardin'de yaşanan saldırı olayında şehit düşen Polis Memuru Şerife Özden Kalmış'ın eşi, cenazeye yastıkla geldi. Eşinin en çok sevdiği yastıkla cenazeye gelen Hüseyin Kalmış, zor anlar yaşadı.

Şehit eşini sevdiği yastığıyla uğurladı

Mardin'deki hain saldırıda şehit olan 6 aylık hamile Polis Memuru Şerife Özden Kalmış'ın eşi Hüseyin Kalmış, eşini vasiyeti üzerine çok sevdiği yastığıyla son yolculuğuna uğurladı.

Mardin'de terör örgütleri tarafından Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen hain saldırıda şehit düşen Polis Memuru Şehit Şerife Özden Sütçü Kalmış, Kastamonu'da son yolculuğuna uğurlandı. Araç ilçesinde Vali Enes Yeter Stadında kılınan cenaze namazının ardından annesi Yüksel Sütçü'nün yanına defnedilmeyi vasiyet eden Kalmış'ın cenazesi Sarpun köyüne götürülerek burada annesinin yanına defnedildi. Eşinin hediye ettiği ve çok sevdiği yastıkla ‘öldüğüm zaman bu yastığı benim başımın altında koyun' şeklindeki vasiyeti yerine getirildi. Şehit eşi Polis Memuru Hüseyin Kalmış, eşini, çok sevdiği yastığı vasiyeti üzerine mezarlıkta başının altına koyarak ebediyete uğurladı.Etiketler; #şehit #cenaze