Şehit Polis Memuru nereliydi işte şehidimizin içleri burkan yaşam öyküsü

İstanbul'un Sultanahmet ilçesinde bir terörist kadın tarafından Turizm Polisi Şube Müdürlüğüne düzenlenen bombalı intihar eyleminde şehit olan polis memuru Trabzon'luydu, öğretmen olamayınca polis olan Kenan Kumaşın içleri burkan yaşam öyküsü...

Şehit Polis Memuru nereliydi işte şehidimizin içleri burkan yaşam öyküsü

 İstanbul'un Sultanahmet ilçesinde bir terörist kadın tarafından Turizm Polisi Şube Müdürlüğüne düzenlenen bombalı intihar eyleminde şehit olan polis memuru Trabzon'luydu işte şehit polis memurunun içleri burkan yaşam öyküsü.

İstanbul Sultanahmet'teki bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Kenan Kumaş'ın Trabzon'daki baba evine ateş düştü.Tonya ilçesi İskenderli Semti nüfusuna kayıtlı olan Kenan Kumaş'ın KTÜ Fizik Öğretmenliği Bölümü'nü tamamlandığı ancak atanamadığı için polisliği seçtiği öğrenildi. Trabzon'un Ortahisar ilçesi Bahçecik Semti'nde oturan ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğü'nde memur olarak çalışan babası Ahmet Kumaş'ın evinin dışına Türk bayrağı asılırken, yakınları ve sevenleri haneye taziyeye geldi. Öte yandan geçen sene Elif Kumaş ile evlendiği belirtilen Kenan Kumaş'ın 2 maaş Gülcan adında bir kızı olduğu dile getirildi.