Şehit polisin bebeğinin adı teröristin adıyla aynı!

Dün akşam sularında İstanbul'da meydana gelen hain saldırıyı gerçekleştiren intihar bombacısı Elif Kalsen, bir polis memurunu şehit etti. Alınan bilgilere göre şehit olan polis Kenan Kumaş'ın iki aylık bebeği vardı ve onun adı da Elif'ti. Hain terörist tüm Türkiye'nin yüreğini yakarken kendi adaşı Elif'i de babasız bıraktı.

Şehit polisin bebeğinin adı teröristin adıyla aynı!

Saldırıda şehit olan polis memuru 33 yaşındaki Kenan Kumaş için yarın İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlenecek.

3 EL BOMBASIYLA GELDİ


Turizm Şube Müdürlüğü'ne yönelik bombalı saldırıyı gerçekleştiren ve hayatını kaybeden kadın olay yerine birisi çantasında, birisi paltosunun cebinde, birisi de elinde olmak üzere 3 el bombasıyla geldi.

POLİS MEMURU KENAN KUMAŞ ŞEHİT OLDU

Nöbet kulübesine yaklaşan kadın, elindeki el bombasının pimini çektiği sırada polis memuru Kenan Kumaş ateş etti. Saldırıda kadın olay yerinde, polis memuru Kumaş ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

33 YAŞINDA, 2 AYLIK KIZ BABASIYDI

Trabzon doğumlu 33 yaşındaki polis memuru Kenan Kumaş'ın, iki yıl önce evlendiği, iki aylık bir kızı olduğu öğrenildi.

EŞİ VE BEBEĞİ HASTANEYE GELDİ

Kenan Kumaş'ın eşi Gülcan Kumaş, 2 aylık bebekleri Elif Yaren ile birlikte Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi. Gülcan Kumaş, bebeği ve bir yakınıyla birlikte akşam saatlerinde geldiği hastanede bir süre kaldıktan sonra, ayrıldı.

2 AYLIK BEBEĞİNE SARILARAK AĞLADI

Gülcan Kumaş'ın güçlükle ayakta durduğu ve koluna kadın polislerin girdiği dikkat çekti. Kumaş'ın, araca bindikten sonra ise 2 aylık bebeğini kucağına alarak sarıldığı ve gözyaşı döktüğü görüldü.