Sevgilisinin çocuklarını diri diri öldürdü

ABD'de yaşanan olay şok etkisi yarattı. ABD'de sevgilisinin çocuğunun yemeğine antifriz karıştırarak kasıtlı olarak yaşamını yitirmesine neden olan kadına idam cezası verildi.

Sevgilisinin çocuklarını diri diri öldürdü

ABD ’nin Alabama eyaletinde sevgilisinin üç yaşındaki oğlu ChaseDeBlase’in yemeğine antifriz karıştırarak kasıtlı olarak hayatını kaybetmesine yol açan Heather Leavell-Keaton’a idam cezası verildi.

Leavell-Keaton’ın, küçük çocuğun kız kardeşi Natalie’nin de yemeğine antifriz karıştırdığı ve küçük kızı ‘dikkatsizlikten’ öldürdüğü açıklandı.

Radikal'de yer alan Sjy News kaynaklı habere göre, birlikte yaşadığı sevgilisinin çocuklarını 2010’da öldüren kadının, çocuklara işkence yaptığı da belirtildi.

Çocuklarının cesetlerinin Alabama’nın Citronelle kenti ve Mississippi’nin Vancleave bölgesinde bulunduğu ifade edilirken, baba John DeBlase’in 2014’te idama mahkum edildiği kaydedildi.


Etiketler; #sevgili
Avatar
mustafa - 6 yıl
Haberin başlığa bak. Dikkat çekmek için bişeyler yapmaya çalışılıor ama daha beter oluyor. Diri diri oldurduler ne ya. Diri adamı oldurduler vurgusu yapılmak istenmiş ama . Zaten diri olmayan adam nasıl oldurulsun.