Taksim'de Suriyeli çocuklar 275TL'lik döner yedi, dönerciyi dolandırdı !!

Taksim'de Suriye'li çocuklara döner ziyafeti verildi. Taksim'de 35 Suriyeli çocuğa döner ısmarlayan kadın 'Döviz bozduracağım' dedikten sonra parayı ödemeden kayıplara karıştı

Taksim'de Suriyeli çocuklar 275TL'lik döner yedi, dönerciyi dolandırdı !!

Taksim’de öğle saatlerinde ilginç bir olay yaşandı. Dönercilerin yanında dilenen Suriyeli çocukları gören bir kadın , dükkana girerek tüm Suriyeli çocuklara döner ve ayran vermesini söyledi. İşyeri çalışanı Cengiz Aydoğan, 35 et-tavuk döner ve ayranı hazırladı.

Dönerleri dağıtmasını söyleyen kadın, üzerinde sadece Euro olduğunu, dövizi TürkLirası'na çevirdikten sonra geleceğini belirtti. Tüm dönerleri veren işyeri sahibi, ayranları da ikram ettikten sonra kadını beklemeye başladı. Saatler geçmesine rağmen kadın bir daha gelmedi.

İşyerinde çalışan Cengiz Aydoğan, kadının işyerine gelerek Suriyeli çocuklara döner sipariş verdiğini belirtti. Çalışanların 10’u et 25’i tavuk döner olmak üzere toplam 35 döner dağıttığını söyleyen Aydoğan, “Suriyeli çocuklara verdiklerimiz toplam 275 TL tutuyor. Üzerinde 200 Euro olduğunu Türk Lirası’na çevirip geleceğini söyledi. Fakat gelmedi” dedi.

Etiketler; #çocuk #suriye