Bayanlara ev tekstil önerileri

Evi dekore etmekte zorlanan bayanlara ev tesktili önerileri

Bayanlara ev tekstil önerileri

EV TEKSTİLİ ÖNERİLERİ
 
Değişen dünyaya ayak uydurmak artık hepimizin vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle hanımlar ruh hallerine göre evlerini yeniden dekore etme, eşyaların yerini değiştirme gibi hobilere sahiptir. İşte tam da bu noktada ev tekstili ürünleri amacımıza hizmet eder. Halılar, yatak örtüleri, nevresimler, minderler, havlular, banyo paspasları…  Bunların hepsi hayatımıza renk katan ev tekstili ürünlerindendir. Eskiden annelerimizin çeyizini süsleyen danteller masa örtüleri şimdilerde yerini modern servis örtülerine bıraktı. Yeni evlenenler perdelerin çubuklarını bile özenle seçiyor. Bu noktada ev tekstili alanının hayatımızın önemli bir parçası olduğu yadsınamaz bir gerçek.          Evinizi baştan yaratmak için mucizelere ihtiyacınız yok. Ev tekstili önerileri  bu yazımızda sizlerle. Rengarenk oturma gruplarınız mı var o halde sade bir halıyla mükemmel bir konsept oluşturabilirsiniz. Oturma gruplarınızı uzun süre muhafaza etmek ve daha konforlu hale getirmek için çeşitli modelde minderler iyi bir tercih olabilir. Kitaplığınızın önünde kendinize özel koltuğunuza oturup ayaklarınızı ‘inek postundan’ halıya teslim etmeye ne dersiniz?
       Özel anlarınızı geçirdiğiniz yatak odasında ilk tercih şüphesiz rahat bir uyku. Bunun için kaz tüyü yastıklar, yorganlar bel fıtığı ve boyun fıtığı olan kişilere ağrısız bir uyku sunmakta. Yatak odası demişken yatak örtülerine de değinmeden olmaz tabi ki. Burada araya girerek renkler hakkında bilgi vermek istiyorum.
 Kırmızı sizde tutku, arzu, istek uyandırırken; beyaz renk saf ve temizliğin sembolü olarak yerini korumakta; mavi içinizi ısıtan deniz rengi huzurun timsali olmaya aday…  Yatak örtülerinde isteğe göre tercih edeceğiniz bu renkler sizlere yorgunluğunuzu atma ve pozitif enerji ile uyanma fırsatı sunabilir. Ayrıca şamdanlar, dekorasyon mumlar, gece lambaları, avizeler de yatak odamıza kombine edilerek şık bir ortam sunabilir.
Banyolarda da duşa kabin yoksa eğer duş perdeleri tercih edebiliriz. Özellikle çocuklarımızın seveceği çizgi film kahramanlı desenler tercih ederek onlara banyo yapmayı sevdirebiliriz. Ahşap aksesuarlar banyonuzda otantik bir ortam yaratabilir. Raflı aynalar hem dekorasyon açısından hem de kullanım rahatlığı açısından sizlere kolaylık sağlayabilir.
 Eğer küçük bir banyoya sahipseniz raf üniteleri kullanarak yerden tasarruf edebilirsiniz;  banyonuz büyükse lavaboyla kombine edeceğiniz dolaplar işinizi kolaylaştırır.

        Hanımların elinin değdiği her yer çiçek bahçesi olmaya adaydır… Küçük dokunuşlarınızla evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Sevdiklerinizle mutlu günler dileriz…