Bu yılın modası sizi şaşırtacak

Ayakkabılarda yılın modası ve rahatlığını yakalamak sizin elinizde...

Bu yılın modası sizi şaşırtacak

Düz taban ve tamamıyla platform topuklu olan spor görünüşlü deri ayakkabılar, yürüyüş rahatlığı sağlamasıyla ve şık görünüşüyle gençler tarafından tercih edilmektedir.

Gençlerin yarattığı renkli cıvıl, cıvıl kombinlerin altına kullanabilecekleri harika bir ayakkabı modeli. Deniz kenarında veya havuz başında da kullanabileceğiniz düz platform topukları mayo veya bikininizin altına mükemmel uyum sağlayacaktır. Bununla beraber mantar topuklu deri spor ayakkabı modelleri de bulunmaktadır.

Genellikle bu modellerde topuk rengi le ayakkabının rengi farklıdır. İki ayrı rengin kullanılması ayakkabıyı daha dikkat çekici kılar. Bazen bu tür modellerde ayakkabının üst kısmında rugan deri kullanılır. Bu sayede hem spor hem de klasik şıklık yakalanmış olur. Bazı ünlü spor mağazaları spor ayakkabı ürünlerini topuklu ayakkabıya çevirerek üsütünü deri malzemeyle kaplamış ve bu modeli tüketici araştırması için piyasaya sunmuştur.

Günümüzde bu tür modellerden çok kalmamasıyla beraber özel yapım siparişler alındığını biliyoruz. Bununla beraber deri kullanımında dikkatli olunması gerektiği konusunda sizleri uyarıyoruz. Deri kullanımı kolay ancak alınırken dikkatli seçilmesi geren bir üründür.