Kocaeli'de Çatıdan Kayan Kar 4 Kişiyi Yutarak Yaraladı

Kocaeli'de yoğun kar yağışından dolayı tüm yerler,sokaklar,caddeler ve çatılar karla kaplanmış durumda. Bir otelin önünden geçen dört kişi çatıdan kayan kar kitlesinin altında kalarak yaralandı. Detaylar yazımızda..

Kocaeli'de Çatıdan Kayan Kar 4 Kişiyi Yutarak Yaraladı

Türkiye'nin yüreğini ağzına getiren haber bu kez Kartaltepe'den geldi. Kocaeli'nde Çatıdan Kayan Kar 4 Kişiyi Yuttu. Kocaeli Kartepe'nin zirvesinde bulunan bir otelde çatıdan düşen kar kütlesinin altında kalan dört kişi yaralandı. Otelin çatısından düşen tonlarca ağırlıktaki karın altında kalan kişiler ekiplerin ve vatandaşların uğraşları sonucunda kurtarıldı. İşte tüm detaylar...

Uzayan yılbaşı tatilini fırsat bilen Hacer Köseoğlu (27) ile Büşra Ekşi (18) aileleri ile birlikte İstanbul’dan Kartepe Greenpark Otel’e geldi. Tatilciler kayak yapmanın keyfinin yaşarken, iki tatilci talihsiz bir kaza geçirdi. 1 buçuk metreyi aşan karlar üstünde kayak yaparak eğlenen iki kadın, otelin çatısından düşen kar kütlesinin altında kaldı. Düşen kar kütleleri altında iki kişinin kaldığını gören vatandaşların çığlık atması üzerine olay yerine gelen uzman ekip ve diğer tatilciler, şahısların bulunması için seferber oldu.