Tarkan 500 bin dolara HAYIR dedi

Beşiktaş Belediyesi yılbaşı gecesi eğlencesi ise konser vermesi üzerine Tarkan'a 500 bin dolarlık teklifte bulundu. Fakat Megastar bu teklifi beğenmeyerek 700 bin dolar istedi. Belediye Tarkan ile anlaşmaya varamayınca konser için Kenan Doğulu ile anlaştı.

Tarkan 500 bin dolara HAYIR dedi

Tarkan, Beşiktaş Belediyesi’nin yılbaşı gecesi ücretsiz halk konseri vermesi karşılığında teklif ettiği 500 bin doları geri çevirdi.

500 BİN DOLARI İSTEMEDİ


Megastar, belediyeden 700 bin dolar gibi astronomik bir rakam talep edince görüşmeler tıkandı. Ücreti fazla bulan belediye, hemen başka sanatçı arayışlarına yöneldi.

KENAN DOĞULU İLE ANLAŞTILAR

Megastar'dan ret cevabı alınca, Kenan Doğulu’nun kapısını çalan Beşiktaş Belediyesi, konser için başarılı sanatçıdan “Olur” yanıtı aldı. Tarkan’ın yılbaşı gecesi çalışmak istemediği, yeni yıla Almanya’da yaşayan ailesiyle birlikte girmek için işi yokuşa sürdüğü, bu yüzden de astronomik bir ücret talep ettiği ileri sürüldü. Tarkan, Beşiktaş Belediyesi’nin yılbaşı gecesi ücretsiz halk konseri vermesi karşılığında teklif ettiği 500 bin doları geri çevirdi.