Tatlı intikam kanal D ekranlarında güldürmeye devam ediyor

Cumartesi günleri yayınlanan romantik komedi tarzında olan Tatlı intikam kanal D ekranlarında her hafta izleyiciyi güldürmeye devam ediyor

Tatlı intikam kanal D ekranlarında güldürmeye devam ediyor

Tatlı intikam kanal d’de cumartesi günleri yayınlanan romantik komedi bir dizidir. Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ ın paylaşmaktadır. Dizinin yönetmenliğini Barış Erçetin, senaristi ise Pınar Ordu ve İlker Aslan yapmaktadır.

Dizinin konusu Pelin(Leyla Lydia Tuğutlu) hayatının aşkını bulan ve evlenmeye karar veren bir kızdır. Düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın kendisine geçmişte çok büyük bir ah aldığını o yüzden mutlu olamadığını söylemiştir. Pelin bu söze inanarak geçmişte üniversite yıllarında arkadaşı olan Tankut’un (Furkan Andıç)  ahını aldığını düşünür ve onun peşine düşmeye başlar. Tankut ise yaşadıkları yüzünden üniversiteyi bırakmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Aşçı olup şefliğini kendisinin yaptığı bir
restoran açmıştır. Pelin kendisini bularak Tankut’un da intikamı başlamıştır.

Leyla Tuğutlu 2008 yılında Türkiye güzeli olmuştur. Modellik ve oyunculuk yapmaktadır. Daha önce Karadayı dizisinde Mahir’in kız kardeşini oynamıştır. Günce ve içimdeki ses filmlerinde başrol oynamıştır.

Furkan Andıç 4 nisan 1990 doğumludur. Ukrayna’da okurken okulu bırakıp İstanbul’a gelmiştir. Bilgi Üniversitesi’nde radyo ve televizyon okumuştur. Daha önce Umutsuz Ev Kadınları ve Kaçak Gelinler dizisinde oynamıştır. En son Kırgın Çiçekler dizisinde Gökhan karakterini canlandırmıştır.