Künyeİmtiyaz Sahibi / Grantee
Sadabad Ajans Basın Yayın İletişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
bilgi@etraf.com.tr

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Yasin DEMİR

Editör Müdürü / Editor Director
Ejder TOPALOĞLU
ejder@etraf.com.tr


Haber Editörleri / News Editors
Zeynep YILMAZ
Ferhat ŞANLI

Emre SİNSİ
Ömer KULESpor Editörü / Sports Editor
Kenan BAYRAM

Gece Editörleri / Night Shift Editors
Barış YILDIZ

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Muzaffer ÇAĞLAYAN
hukuk@etraf.com.tr


Reklam Müdürü / Advertising Manager
Burak ÖZKILIÇ
reklam@etraf.com.tr


Mali Müşavir / Financial Advisor
Zafer DURGUT
muhasebe@etraf.com.tr


Teknik Sorumlu / Technical Manager
Emrah ŞEKER
teknik@etraf.com.tr


Yazılım / Software
Te Bilişim
www.tebilisim.com


Yer Sağlayıcı / Location Provider
Netinternet Bilgisayar ve Telekomunikasyon San. ve Tic. Ltd. Sti.
www.netinternet.com.tr


Adres ve İletişim Bilgileri / Contact - Adress
Mehmetcik Cad. No:35/ 11 Fulya, Şişli - İSTANBUL
Tel: 0212 675 0448   -   E-Mail: bilgi@etraf.com.tr


Marka Tescil No: 2014 01357
Bilgi, ihbar ve şikayet için: bilgi@etraf.com.tr


Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2014-2018 Etraf.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Etraf.com.tr'a aittir. Etraf.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Etraf.com.tr’ın yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak link (bağlantılı) belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Etraf.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

YASAL UYARILAR

Etraf.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Etraf.com.tr, site dışına verilen ve farklı sitelere yönlendirilen linklerin sorumluluğunu almaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Etraf.com.tr sitesinde yer alan bilgiler ve içerikler bir takım yanlışlıklar ve yazım hataları içerebilir.

Etraf.com.tr ‘da yayımlanan bilgi ve içeriklere kaynak belirtilmeksizin yer verilmemektedir. Kaynaktan alıntılanan verilerin doğru veya tam olduğunu veya herhangi bir açıklama ya da bilginin güvenilirliğini Etraf.com.tr hiçbir surette garanti etmemektedir.

Bu sitede yayınlanan makaleler sadece bilgilendirme, reklam ve haber amacı ile sunulmakta olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer konularda tavsiye verme niteliği taşımamaktadır.

Etraf.com.tr’de dış kaynak haberler yazılım yardımıyla (RSS vb) tamamen otomatik olarak elde edilir ve sitede yayımlanır.  Etraf.com.tr, sistemine kayıtlı internet haber sitelerinden sunulan içerikte düzenleme yapmaz, haber ve yorumları kaynağını göstererek sadece aynen yayımlar. Bu sebepten dolayı Etraf.com.tr, haber ve yorumlar üzerinde herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez. Haber ve yorumlarla ilgili sorumluluk tümüyle haber kaynaklarına ve yorumcuya aittir.

Etraf.com.tr‘de şahsınızı veya kurumunuzu mağdur ettiğini düşündüğünüz bir haber ya da yorum varsa, düzeltilmesi veya yayından kaldırılması için bilgi@etraf.com.tr  adresine elektronik posta ile talebinizi göndermeniz durumunda ilgili birimler size en kısa sürede dönüş yapacaklardır.Sitemiz İhlas Haber Ajansı (İHA) Resmi Abonesidir.


Etraf.com.tr İnternet Yayıncıları Derneği (İYAD) ÜyesidirEtraf.com.tr Uluslararası Medya Kalite Standartları (IMQS) sertifikasına sahiptir.