Acun Ilıcalı o akademisyene kızdı - SON DAKİKA

Acun Ilıcalı'nın TV8'deki programları ve kanalın stratejisi hakkında yorum yapan Ali Atıf Bir, sert eleştiri ile kaşılandı. Acun Ilıcalı Ali Atıf Bir için 'gözlük taksın' yorumunu yaptı. İşte detaylar.

Acun Ilıcalı o akademisyene kızdı - SON DAKİKA

Acun Ilıcalı'nın televizyon kanalının başarılı olamayacağını söyleyen akademisyen ve reklamcı Ali Atıf Bir'e sert yanıt geldi. Ilıcalı, Twitter hesabından "Hocamın acil göz doktoruna ihtiyacı var" yazdı.

Yarışma ve şov programlarıyla televizyondaki başarısı tartışılmayan Acun Ilıcalı'nın, televizyon kanalı aldıktan sonra aynı başarıyı gösterip göstermeyeceği hala tartışılıyor.

Acun Ilıcalı'nın başarısız olacağını söyleyenlerden birisi de, akademisyen, reklamcı ve köşe yazarı Ali Atıf Bir'di. Ali Atıf Bir, "TV 8 ilk 5'e giremez" dedi.

Ali Atıf Bir'in bu sözlerine Acun Ilıcalı'dan yanıt gecikmedi. Ilıcalı Twitter hesabından yaptığı açıklamada, kanalın ilk 3 ayda prime time kuşağında ikinciliğe, ABC1'de dördüncülüğe yükseldiğine dikkat çeken Ilıcalı, "Ali Atıf Bir hocamın acilen göz doktoruna ihtiyacı var" yazdı.

Ilıcalı sosyal medya hesabından şu açıklamaları yaptı: Ali Atıf Bir Hocamın acil göz doktoruna ihtiyaci var. TV8 ilk 5e giremez demiş. Kanal daha 3.ayında Aralık'ta prime time'da AB'de 2. oldu…

ABC1'de 4 oldu. Hadi tahmin etti tutmadı diyelim, keşke ratinglere baksaydı…

Avatar
aghdam.bahram - 7 yıl
Atif olan hedini bol.
Avatar
Bahram.aghdam - 7 yıl
Atif beyin cevapinin gayet iyi vermis Acun abim,Acun bey biz bir yabanci ulkeden olarak size ve acun medya ayilesine tebrik ediyouroz basarili oldunuz icin,ve si saigiler ve sevgiler
Avatar
Aghdam.bahram - 7 yıl
Acun abim,adam yasli belkide alzaimer hastasi,allahdan acil sifalar kendsine diliyourum.harkas amin desin.