Acun Ilıcalı'dan Sert Açıklamalar!

Ünlü sunucu Acun Ilıcalı'ya başarılı olmayacağı hakkında yazılar yazan Ali Atıf Bir' mikroblog sitesi Twitter üzerinden sert açıklamalar yaptı. Atıf Bir için "Ali Atıf Bir hocamın acilen göz doktoruna ihtiyacı var" diyen Ilıcanın diğer açıklamaları haberimizde;

Acun Ilıcalı'dan Sert Açıklamalar!

Geçtiğimiz yıl Tv8'i satın alan Acun Ilıcalı kanalının başarılı olamayacağını söyleyen Ali Atıf Bir'e Twitter adresinden sert bir yanıt verdi. TV8 ilk beşe giremez diyen Ali Atıf Bir'e Acun Ilıcalı Twitter adresinden sert bir tweet gönderdi. Kanalının ilk 3 ayda prime time kuşağında ikinciliğe, ABC1'de dördüncülüğe yükseldiğine dikkat çeken Ilıcalı, "Ali Atıf Bir hocamın acilen göz doktoruna ihtiyacı var" yazdı.

Yarışma ve şov programlarıyla televizyondaki başarısı tartışılmayan Acun Ilıcalı'nın, televizyon kanalı aldıktan sonra aynı başarıyı gösterip göstermeyeceği hala tartışılıyor.

Acun Ilıcalı'nın başarısız olacağını söyleyenlerden birisi de, akademisyen, reklamcı ve köşe yazarı Ali Atıf Bir'di. Ali Atıf Bir, "TV 8 ilk 5'e giremez" dedi. 

Ali Atıf Bir'in bu sözlerine Acun Ilıcalı'dan yanıt gecikmedi. Ilıcalı Twitter hesabından yaptığı açıklamada, kanalın ilk 3 ayda prime time kuşağında ikinciliğe, ABC1'de dördüncülüğe yükseldiğine dikkat çeken Ilıcalı, "Ali Atıf Bir hocamın acilen göz doktoruna ihtiyacı var" yazdı.
Ilıcalı sosyal medya hesabından şu açıklamaları yaptı: