Adnan Oktar'ın kediciği Tülay Kumaşçı'nın çıplak fotoğrafı olay yarattı

Adnan Oktarın güzelleri arasından yer alan Tülay Kumaşçı giydiği kıyafetler ve paylaştığı resimlerle sosyal medyada adından sıkça söz ettiriyor. Dekolteli kıyafetler giyen Kumaşçı, erkeklerin yüreklerini hoplatmaya devam ediyor. İnstagram hesabından kısa etek ve derin dekolteye sahip giydiği ceketiyle çektiği fotoğrafı internete koyan Tülay Kumaşçı tüm ilgiyi üzerine topladı.

Adnan Oktar'ın kediciği Tülay Kumaşçı'nın çıplak fotoğrafı olay yarattı

Adnan Oktarın güzelleri arasından yer alan Tülay Kumaşçı giydiği kıyafetler ve paylaştığı resimlerle sosyal medyada adından sıkça söz ettiriyor.

Dekolteli kıyafetler giyen Kumaşçı, erkeklerin yüreklerini hoplatmaya devam ediyor.

İnstagram hesabından kısa etek ve derin dekolteye sahip giydiği ceketiyle çektiği fotoğrafı internete koyan Tülay Kumaşçı tüm ilgiyi üzerine topladı.

Birbirinden iddialı pozlarıyla gündemden düşmeyen 'kedicikler' yine fotoğraflarıyla olay yaratıyor.

DEKOLTEDEN ÖDÜN VERMEDİ

Kediciklerin en gözdelerinden olan Tülay Kumaşçı, instagram hesabından bu kez giyinik halini paylaşsa da, derin dekoltesinden ödün vermedi. Kumaşçı'nın 'Güzel bir hediye' notuyla paylaştığı fotoğraf takipçilerinin ilgisini toplamayı başardı.

tülay kumaşçı
Avatar
uğur - 7 yıl
ulan keşke şu hocanın yerinde olaydım bunu dağıtırdım
Avatar
Osman - 7 yıl
Tülay bu ne hal? Hocam kızlarına sahip çık bu işin sonu pek hayırlı olmaz.
Avatar
okyanus - 6 yıl
Aynı kimlikte olmaktan utanıyoruz ah iğrenç ya guzel olduklarınimı dusuuyorlar bunlar
Avatar
arash from tebriz - 6 yıl
sponsorlari belli amaçlari belli kendilerini pazarliyorlar adnandir ne dir o da o kizlari manukian gibi pazarliyor yaziklar olsum